Tanio i dobrze na ero linii

tanie seks telefonyJuż wówczas, kiedy byliśmy na tanim sex telefonie iż gdyby kiedyś do tego doszło…
Jako nasz Pan   w puszczy był kuszony, mówił… Mówił, iż dusza chrześcijanina dopiero wówczas znajduje się naprawdę w puszczy, kiedy pozbawiony jest on czucia  i  widzenia. Wówczas dopiero kroczy on śladami Króla niebiańskiego, choćby jego ziemska powłoka przebywała wśród braci oraz krewnych. Czytał mi o tych rzeczach z ksiąg świętego Bernarda. oraz mówił: jeśli jakaś dusza czuje, iż  właśnie ją przeznacza do tak ciężkiego dopustu, to nie ma potrzeby lękać się, by z tej próby nie wyszła zwycięsko.  zna mą duszę lepiej aniżeli ona siebie samą.
Ciągnął dalej w ten sposób  i  uspokajał matkę z rozwagą oraz mocą, przekraczającymi jego wiek.

Jak mężczyźni zaspokajają swe fantazje erotyczne?

Późnym wieczorem przyszedł flirciarz do’ izby Krystyny, chciał z nią pomówić w cztery oczy. Oświadczył, iż jest niezłomnym postanowieniem Bjórgulfa  i  jego wstąpić do klasztoru w Tautra  i  przyjąć święcenia.
Aby było tanio na sex telefonie trzeba znaleźć odpowiednie kobiety. Jednak otworzenie takiej linii jest możliwe (przykład: tani sex telefon ). Ona była tym zaskoczona  i  zgnębiona, lecz flirciarz ciągnął spokojnie swoją rzecz. Chcieli czekać tak długo, aż facet kochający sex telefon osiągnie pełnoletność oraz będzie mógł postanawiać za matkę oraz młodsze rodzeństwo. Do klasztoru chcieli wnieść tyle mienia, ile przystało synom żigolaka z Husaby, ale jednocześnie nie tracili z oczu dobra reszty braci. Synowie żigolaka nie odziedziczyli po ojcu żadnych niemal dóbr, trzej najstarsi jednak, urodzeni przed wstąpieniem Gunnulfa syna Mikołaja do klasztoru, posiadali na północy kilka dworskich obszarów; kiedy bowiem Gunnulf rozdzielał swe posiadłości, zapisał również darowizny-swym bratankom, chociaż większą część tego, czego nie przeznaczył dla imprezy  i  na cele służby domowej, pozostawił bratu. A jeśli teraz oni dwaj, flirciarz oraz żigolo, nie domagają się dla siebie pełnych praw do należnego im dziedzictwa, to dla facet kochający sex telefon, który obecnie zostaje głową rodu, będzie wielkim ułatwieniem, jeśli obaj najstarsi umrą dla tego świata.

Co pociąga mężczyzn w rozmowie przez sex telefon?

Wieść ta była dla Krystyny jak uderzenie obuchem. Nigdy się jej nie śniło, iż flirciarz zamyśla zostać mnichem. Lecz nie sprzeciwiała się, zbyt była oszołomiona. Nie śmiała również odwodzić synów od tak pięknego  i  zbożnego zamiaru.